Hvem er med i styringsgruppen?

Styringsgruppen i NCE Smart Energy Markets består av et utvalg kompetente ansatte i ulike organisasjoner og bransjer i Norge. Her er en oversikt over medlemmene:
  • Knut Johansen, leder i styringsgruppen, CEO i eSmart Systems. Kontakt: knut.johansen(at)esmartsystems.com
  • Stein Aamot, kandidat i styringsgruppen, partner i Zacco. Kontakt: stein.aamot(at)zacco.com
  • Harald Holone, medlem i styringsgruppen, dekan ved Høgskolen i Østfold. Kontakt: h(at)hiof.no
  • Olav Bardalen, observatør i styringsgruppen, spesialrådgiver i Innovasjon Norge. Kontakt: olav.bardalen(at)innovasjonnorge.no
  • Stein Andre Larner, medlem i styringsgruppen, CEO i COM4. Kontakt: stein.andre.larner(at)com4.no
  • Jens Petter Berget, medlem i styringsgruppen, leder avdeling for samfunnsutvikling i Halden kommune. Kontakt: jens-petter.berget(at)halden.kommune.no
  • Peter G. Trede, medlem i styringsgruppen, avdelingsleder i Sarpsborg kommune. Kontakt: peter.trede(at)sarpsborg.com
  • Anett Andreassen, medlem i styringsgruppen, direktør for digitalisering og utvikling i Statsbygg. Kontakt: anett.andreassen(at)statsbygg.no
  • Kjetil Ulvung Tufte, nestleder i styringsgruppen, Vice President Strategy and Business Development i Schneider Electric. Kontakt: kjetil.ulving-tufte(at)schneider-electric.com
  • Tom Skyrud, observatør i styringsgruppen, spesialrådgiver i Forskningsrådet. Kontakt: tsk(at)forskningsradet.no
  • Charlotte Aschim, medlem i styringsgruppen, CEO i TotalCtrl. Kontakt: charlotte(at)totalctrl.no
  • Kjell Reidar Mydske, leder for NCE Smart Energy Markets i Smart Innovation Norway. Kontakt: kjell.reidar.mydske(at)smartinnovationnorway.com
  • Thor Mosaker, observatør i styringsgruppen, CEO i Smart Innovation Norway. Kontakt: thor.mosaker(at)smartinnovationnorway.com
  • Victoria Næss Jensen/Marianne Jansson Bjerkman, referent i styringsgruppen, prosjektleder i Smart Innovation Norway. Kontakt: marianne.bjerkman(at)smartinnovationnorway.com / victoria.jensen(at)smartinnovationnorway.com